sausio 06, 2013

SUDĖTINGA PRISIVERSTI SAVE SPORTUOTI? Pirmas žingsnis į priekį


Vieną rytą atsikeli iš lovos, nueini į vonią, pažiūri į save mylimą veidrodžio atspindy ir kažkodėl nebenudžiungi. Jauti,kad nebe įtelpi į mėgstamus džinsus... Į galvą nevalingai ima brautis mintis: ar nevertėtų pasportuoti? Vertėtų,bet...Tingiu. Nėra laiko. Standartiniai žodžiai " kitą mėnesį, kitais metais, kitame gyvenime." Sunku save priversti,o taip norėtųsi. Bet juk nesi bevalė. Svarbiausia — žengti pirmą žingsnį. Kai pradėjusi sportuoti žvaliau pasijusi, pagaus azartas pamačius pirmus rezultatus, nepasportavusi jausiesi tiesiog kažkaip... NE TAIP.

Motyvacija

٭Pagalvok apie sporto naudą.
٭Būdamas geresnės fizinės būsenos žmogus lengviau įveikia visus stresus ir depresijas.
٭Mažesnė tikimybė,kad nesulaukus nė pusės savo amžiaus ištiks infarktas.
٭Sutvirtina kaulus ir raumenis.
٭Pratimai padės taip pat tiems,kuriuos kankina nemiga. Kuo labiau prakaituojate namuose ar klube,tuo greičiau užmigsite nemigos metu.
٭Sportas suteikia energijos. Ar būnate energingi tuo metu kai nuobodžiaujate sėdėdami prie televizoriaus?
٭Sportas — tai naujos pažintys: įdomių žmonių tikrai sutiksi ir sporto klube, ir bėgiodama rytais.
٭Treniruokitės su muzika. Seniai pastebėta, kad tie, kurie treniruojasi su muzika, mažiau pavargsta ir sportuoja kur kas linksmiau ir intensyviau.Galbūt galite pasijungti filmą,tuo metu užsimiršite apie sportą (100% veikia metodas)
٭Stebėkite pokyčius-kai pradės tobulėti kūno linijos,atsiras dar didesnė motyvacija stengtis ir sportuoti.
٭Padėti gali ir lažybos tam tikru metu,per tam tikrą laiką .
٭Treniruokitės maksimaliai jums patogiu laiku. Jei žvalesnės esate ryte – treniruokitės prieš darbą. Jei ryte jaučiatės silpnokai, eikite į sporto salę vakare.